VENDOS TË DHËNAT E AUTOMOBILIT:

Mitsubishi pjesë këmbimi për makinën tuaj

Mitsubishi pjesë këmbimi për makinën tuaj

MITSUBISHI

Një gamë e gjerë e pjesëve të zëvendësimit për të gjitha modelet e makinave Mitsubishi. Çmime të përballueshme, cilësi të lartë, blerje të lehtë dhe të shpejtë online.


Rreth kompanisë Mitsubishi


Mitsubishi është një prodhues japonez i makinave me seli në Tokio. Makina e parë u prodhua në vitin 1917, makina Model A, e cila ishte një kopje e Fiat Tipo 3 italiane.


Gjatë Luftës së Dytë Botërore, kompania Mitsubishi prodhoi avionë ushtarakë, duke përfshirë Zero të famshëm që morën pjesë në sulmin në portin Perl. Pas luftës, kompania prodhoi modelin Mizushima dhe skuterin e Silver Pigeon.


Mitsubishi hyri në tregun amerikan në vitin 1982 me modelet Tredia sedan, Cordia dhe Starion Coupé.


Modele popullore Mitsubishi


Ndër modelet më të njohura janë Mitsubishi Colt, Mitsubishi Lancer dhe Mitsubishi Pajero. Ju gjithashtu mund të gjeni modele të tjera në listën tonë dhe gjeni pjesë rezervë që ju nevojitet, me blerje të shpejtë dhe të lehtë online.

Mitsubishi pjesë këmbimi për makinën tuaj

Vetëm për ju në territorin e Kosovës dhe Shqipërisë

 

ÇMIME SHUMË TË MIRA ME POROSI ÇDO TË HËNE

 

Çmime të shkëlqyshme!!!
Dorëzimi prej 24-48h
Prej kaliimit të kohës të
parashikuar për dorëzim
Koha e mbetur për porosi:

NE STOK MBI  100.000 ARTIKUJ


ZBRITJE SPECIALE NE TE GJITHA PRODUKTET PER SERVISE

JEMI NE KERKIM TE PERFAQSUESIT PER KOSOVE DHE SHQIPERI.


WE ARE LOOKING FOR REPRESENTATIVE FOR KOSOVO AND ALBANIA.

autika@autika.rs


+38111 3944 010

 

BMW 3 Series Touring