PËR NE

ekzistojnë nga viti 2002

Ne jemi AUTOTRUPI.COM

 

Rritur përmes punës që ne jemi duke bërë 15 vitet e fundit, ne kemi arritur në përfundimin se ky segment të veçantë të industrisë së automobilave (komponentët e trupit automjeteve, pajisjeve të ndriçimit, etj), nuk është paraqitur në mënyrë të mjaftueshme për të konsumatorit fund në tregun tonë, dhe ne kemi vendosur që të bëjmë përmes Web dyqan- një www.autotrupi.com.

Nga totali i ofertës sonë (mbi 4 milion copë) e kemi zgjedhur këtë segment, si dhe ato ekspertë uskoprofilisanih në këtë fushë, që në kontakt të përditshëm me klientët përfundimtarë të zgjidhur çdo problem dhe për të gjetur një zgjidhje për kënaqësinë e të dy klientëve tanë dhe na kush jemi një përpjekje e madhe për të ju japin shërbimin më të mirë, çmim dhe do të ofrojë.

Gama e produkteve që ne ofrojmë përmban të elementeve të jashtme të secilit automjet: fenerët, kthehet sinjale, dritat e mjegulles, pasqyra, bumpers, fenders, individualitet, pllaka kravatë, grilë, slats, spoilers, lëkurës krahut, mbrojtjes motor - tins Sus, skajet, sajtne, ndaluar dritat, xham, xham, dhe elementet e sistemit të ftohjes / ngrohjes të tilla si coolers ujit, klimës, intercoolers, dhe shumë më tepër.

Aktuale

Çdo gjë për makina, kamionë dhe motoçikleta

Dëshironi të gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj në një vend, shpejtë, lehtë dhe thjeshtë?…

Gjeni më shumë

Si munda ta rregulloj automjetin në rast të havarisë?

Nëse ju ndodhë situatë e palakmuar,dëmtimi i automjetit në rrugë në ndonjë aksident apo mënyrë tjetër,me…

Gjeni më shumë

5 arsye pse është më mirë të blini një të re në vend të një pjesë rezervë të makinave të vjetra

Nëse jeni pronar i një makine, duhet të jeni gati për faktin se në një moment në jetën tuaj do të…

Gjeni më shumë

Vetëm për ju në territorin e Kosovës dhe Shqipërisë

 

ÇMIME SHUMË TË MIRA ME POROSI ÇDO TË HËNE

 

Çmime të shkëlqyshme!!!
Dorëzimi prej 24-48h
Prej kaliimit të kohës të
parashikuar për dorëzim
Koha e mbetur për porosi:

NE STOK MBI  100.000 ARTIKUJ


ZBRITJE SPECIALE NE TE GJITHA PRODUKTET PER SERVISE

JEMI NE KERKIM TE PERFAQSUESIT PER KOSOVE DHE SHQIPERI.


WE ARE LOOKING FOR REPRESENTATIVE FOR KOSOVO AND ALBANIA.

autika@autika.rs


+38111 3944 010